Styl życia

Dlaczego warto mieć kalendarz adwentowy?

Dlaczego warto mieć kalendarz adwentowy

Kalendarz adwentowy kojarzy się z czasem oczekiwania. Młodsze z nas pamiętają, z jakim zapałem w latach 90. otwierały okienka w tekturowym pudełku i wyjmowały z nich czekoladki. Te smakowały wyjątkowo, choć miały identyczne skład jak wiele sklepowych czekolad. Dlaczego warto mieć kalendarz adwentowy?

Na kalendarz adwentowy nigdy nie jest za późno!

Warto o tym pamiętać, że choć nie jesteśmy już dziećmi, to nic nie stoi na przeszkodzie, by czasem pozwolić sobie na odrobinę luzu i dobrej zabawy. Świat się przecież nie zawali, jeśli i my kupimy sobie kalendarz adwentowy i będziemy z jego pomocą odliczać czas do Bożego Narodzenia.  To świetne rozwiązanie dla wszystkich – dla dzieci i ich rodziców.  Każdy z nas ma w sobie tę dziecięcą radość, czasem tylko musi jej pozwolić dojść do głosu.

Nowoczesne kalendarze adwentowe

Na rynku mamy różne kalendarze adwentowe. Oprócz tradycyjnych, gdzie w każdym okienku z datą jest umieszczona czekoladka, na rynku można spotkać też kalendarze adwentowe z kosmetykami, książkami, a nawet z pędzlami do makijażu.  Wybór mamy zatem ogromny i możemy dostosować zawartość do swoich indywidualnych preferencji.

Atmosfera wyczekiwania

Cały urok kalendarza adwentowego wynika z atmosfery wyczekiwania. Wiemy, że już nazajutrz czeka nas kolejna miła niespodzianka. Jesteśmy nią podekscytowani. Choć możemy od razu otworzyć wszystkie okienka, to robiąc to, pozbawiamy się elementu zaskoczenia który sprawia  ogromną radość.

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Na szczególną uwagę zasługuje kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic. Znajdziemy w nim kosmetyki kolorowe oraz akcesoria do makijażu czy manicure. Szata graficzna kalendarza adwentowego Bell cieszy oko. Mamy tutaj do czynienia z połączeniem bieli, szarości i srebra, czyli kolorów, które kojarzą się z zimą. Każdy produkt jest umieszczony w osobnym kartoniku, który łatwo można wyjąć i otworzyć, nie niszcząc przy tym swoich paznokci. Kalendarz adwentowy Bell jest stosunkowo mały i nie zajmuje dużo miejsca. Znajdziemy w nim głównie kosmetyki pełnowymiarowe, jest też parę o mniejszych pojemnościach, które pozwalają lepiej poznać produkt przed zakupem standardowego opakowania. Nie chcemy odbierać wam niespodzianki, ale możemy zdradzić, że w kalendarzu adwentowym Bell znajdziecie kosmetyki, dzięki którym wykonacie pełny makijaż twarzy oraz manicure. Kolory są starannie przemyślane i dość uniwersalne, co czyni je niezwykle twarzowymi.

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Kalendarz adwentowy Bell Hypoallergenic

Komentarze (3)

emilia

2 lata temu

Bardzo podoba mi się ten kalendarz adwentowy z Bell, jest taki zimowy;)

agusia

2 lata temu

Uwielbiam kalendarze adwentowe, czynią one oczekiwanie jeszcze przyjemniejszym:)

idalia

2 lata temu

Ja uwielbiam kalendarze adwentowe. Mimo wieku z nich nie wyrosłam;)

Zostaw komentarz