Styl życia

Damskie rowery Kellys, na które warto zwrócić uwagę

Damskie rowery Kellys

Fotografia dostarczona przez partnera

Marka Kellys w swojej ofercie posiada liczne ciekawe propozycje, zarówno dla mężczyzn i kobiet, jak i najmłodszych, początkujących kolarzy. W jej ofercie znajdziemy także szeroki wybór akcesoriów i dodatków kolarskich, dzięki którym jazda staje się jeszcze bardziej komfortowa. Dzisiaj przyjrzymy się szczególnie jednej kategorii – damskie rowery Kellys są bowiem warte uwagi każdej kobiety poszukującej nowego jednośladu.

Rowery Kellys górskie o konstrukcji dopasowanej do kobiet

W ofercie tego słowackiego producenta znajdziemy dwie serie górskich jednośladów przeznaczonych dla pań. Są to modele z grupy Vanity oraz Mystery. Pierwsze z nich posiadają bardziej wszechstronny charakter, będą dobrą propozycją na rozpoczęcie swojej przygody z kolarstwem górskim. Znajdziemy w nich konstrukcję z obniżoną górną rurą ramy, a także szeroki wybór rozmiarów kół, które posłużą kobietom o każdym wzroście i preferencjach. Zależnie od zaawansowania modelu, będzie on posiadał mniej lub bardziej techniczne zastosowania – w podstawowych (Vanity 10) znajdziemy najniższą grupę osprzętu, podczas gdy najwyższe propozycje (Vanity 90) wyposażone są już w znacznie bardziej zaawansowany napęd i amortyzator.

Rowery Kellys Mystery to propozycje dla kobiet, które posiadają już doświadczenie w jeździe górskiej i mają wyższe wymagania. W tych modelach znajdziemy jeszcze lepsze grupy osprzętu, które pozwolą nam wybierać się na bardziej techniczne trasy. Rama nie posiada w nich obniżonej górnej rury, jednak komponenty wciąż są doskonale dopasowane do potrzeb kobiet.

Rowery Kellys o charakterze crossowym i trekkingowym

W tych kategoriach również znajdziemy wiele ciekawych propozycji skierowanych do kobiet. Trekkingowa grupa jednośladów Cristy charakteryzuje się świetnym wyposażeniem i komponentami przygotowanymi do poruszania się po trasach nieutwardzonych, w czasie długich podróży. Takie modele doskonale posłużą kobietom, które pragną wyjeżdżać na wycieczki rowerowe i poszukują niezawodnego, komfortowego pojazdu.

W grupie rowerów crossowych Kellys oferuje nam dwie serie – Clea i Pheebe. Tu podobnie, jak w przypadku modeli górskich, rowery z rodziny Clea skierowane są do początkujących kolarek, podczas gdy Pheebe odpowiedzą na wyższe wymagania. Rowery Kellys Clea i Pheebe wyróżniają się swoją zwinnością i optymalną pozycją jazdy, która jest złotym środkiem między wydajnością, a wygodą. Modele z tych grup doskonale sprawdzą się w codziennym przemieszczaniu po mieście, jak i poza nim – nie będą dla nich przeszkodą nieutwardzone ścieżki prowadzące przez parki i lasy.

Kellys Dutch dla miłośniczek stylowego przemieszczania się

Marka Kellys w swojej ofercie posiada także modele miejskie, o klasycznym wyglądzie i wyposażeniu doskonałym do poruszania się do pracy, czy na zakupy. Propozycje z grupy Dutch to stylowe jednoślady, które wyposażono w dodatki takie jak koszyk na kierownicę, niska rama, osłona łańcucha dopasowana kolorystycznie do roweru, jak i amortyzowane, szerokie siodełka. Te jednoślady będą najbardziej komfortowe i świetnie sprawdzą się do codziennego poruszania się po ścieżkach rowerowych.

Wybierając rowery Kellys https://www.bikesalon.pl/kellys warto wybrać się do sklepów BikeSalon w Warszawie. W nich znajdziemy szeroki wybór jednośladów tego producenta, a także uzyskamy profesjonalną poradę doświadczonego specjalisty. Rowery Kellys online przed wizytą możemy obejrzeć, a także kupić w sklepie internetowym bikesalon.pl. U tego sprzedawcy mamy pewność, że nasz nowy jednoślad dotrze do nas bezpiecznie, a my będziemy mogli w ekspresowym tempie cieszyć się jego możliwościami.

Źródło: Sklep rowerowy www.bikesalon.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *