Styl życia

Daj się ponieść emocjom na rocznicę i zaskocz drugą połówkę! Jak? Podpowiadamy

Daj się ponieść emocjom na rocznicę i zaskocz drugą połówkę

Pexels

Świętowanie pierwszego lub kolejnego roku razem to idealny moment, aby podarować drugiej połówce oryginalny prezent. Chcąc zaskoczyć ukochaną osobę, trzeba podarować coś z efektem wow i coś czego w ogóle się nie spodziewa! Poniżej przedstawiamy kilka inspiracji prezentowych z okazji rocznicy. Zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

Romantyczny lot balonem dla dwojga 

Lot balonem tylko we dwoje to przeżycie pełne niezapomnianych emocji. W koszu balonu oprócz Ciebie i ukochanej, bądź ukochanego, znajdować się będzie jedynie pilot. Dzięki kameralnej atmosferze będziecie mogli spędzić wspólnie cudowną godzinę ponad ziemią i podziwiać przepiękne widoki. Lot najstarszym statkiem powietrznym tworzy niesamowitą pamiątkę we wspomnieniach na całe życie. Sam lot balonem trwa około 60 minut, jednak należy zarezerwować sobie 4 godziny, ponieważ jako uczestnicy jesteście nawet przy składaniu i rozkładaniu balonu. Na koniec atrakcji pilot przekaże pamiątkowe certyfikaty i symboliczną lampkę szampana. 

Romantyczny weekend SPA 

Wyjazd na weekend to zawsze świetna opcja. Mini wakacje tylko we dwoje dobrze wpływają na relacje dwóch osób i pozwalają odpocząć bez natłoku myśli. Weekendy SPA pozwalają odprężyć się w stu procentach, ponieważ zawierają relaksujące zabiegi. Piękne pokoje hotelowe, pyszne jedzenie i natura sprawią, że odetchniecie poza domem. Weekendowe wyjazdy SPA dostępne są na terenie całej Polski. 

Wspólna kolacja 

Rutyna często po cichu wkrada się do związków, a z czasem może wyrządzić wiele szkód. 

Z pewnością nie chcesz do tego doprowadzić, prawda? Usuń rutynę z Waszej relacji i jako prezent na rocznicę nie organizuj sam lub sama kolacji w domu. Poproś ukochaną osobę, aby w ten dzień założyła swoje ulubione ubranie i wybierzcie się wspólnie na romantyczną kolację w restauracji. Proste wyjście na miasto pozwoli Wam wyrwać się na chwilę z czterech ścian i spędzicie czas zajadając się pysznym jedzeniem. Jeśli chcesz do tego wyjścia dorzucić szczyptę szaleństwa, postaw na kolację w ciemności! Voucher do restauracji w ciemności to nietypowe doznania i mnóstwo emocji. Poprzez ciemność zmysły wzroku są nieaktywne, dzięki czemu doznania smakowe są podwojone. Takie wyjście na pewno zapisze się w Waszej pamięci na długo. 

Skok na bungee dla dwojga 

Rocznica jest tylko raz w roku, więc warto zaszaleć z prezentem! Skok na bungee dla dwojga z około 90 metrów to idealny pomysł na ekstremalny, pełen emocji prezent dla par. Skok razem z ukochaną Ci osobą oddasz w tym samym czasie, będąc przypiętym do połączonych uprzęży. Podczas skoku możecie być wtuleni w siebie, będzie z pewnością raźniej! Uczucie swobodnego spadania dostarczy Wam mnóstwa wrażeń, które zapamiętacie na długie lata. Ten prezent dla dwojga dostępny jest w kilku lokalizacjach w Polsce. 

Wyprawa Off Road dla dwojga 

Off Road to jazda po bezdrożach terenowym autem – piach, błoto, podjazdy, szutry i wiele więcej czeka Was na wyprawie Off Road. Jedno z Was zasiądzie za kierownicą samochodu terenowego, a drugie zajmie miejsce pasażera z tyłu. Przed jazdą profesjonalny i doświadczony instruktor przeprowadzi szkolenie i powie, jak wyglądają zasady bezpieczeństwa. Będzie on również towarzyszył Wam w czasie jazdy, w każdej chwili pomoże i doradzi, co należy zrobić. 

Masaż dla dwojga 

Często wybieranym prezentem na rocznice są różnego rodzaju masaże dla dwóch osób. Wspólne wyjście na masaż pozwoli Wam odpocząć i spędzić romantyczne chwile w relaksującej atmosferze. Profesjonalni masażyści w gabinetach SPA sprawią, że napięte mięśnie rozluźnią się, a skóra całego ciała będzie odżywiona i delikatna. Taką atrakcję, dzięki błogiemu odprężeniu również zapamiętacie na długo i z pewnością powtórzycie za jakiś czas! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *