Najnowsze Święta 2017

Czas postanowień – które z nich są najpopularniejsze?

czas postanowień

Koniec roku to zawsze czas postanowień. Większość z nich zwykle kończy się tylko na słowie. Obietnice nie zostają dotrzymane i na planach się kończy. Które z postanowień noworocznych są najpopularniejsze? Sprawdźcie co obiecują sobie miliony ludzi.

Będę więcej podróżować

Marzenia o podróżowaniu to piękna sprawa. Wiadomo, są związane z funduszami, ale tanie loty pozwalają na niskobudżetowe podróżowanie po świecie. Zamiast wydawać na niepotrzebne rzeczy, codzienną kawę na mieście czy papierosy, warto odkładać pieniądze na wymarzone podróże. Kto wie, może w 2018 wreszcie uda się zwiedzić niezwykłe zakątki świata!

Zrobię remont

Zmora wielu Polaków – remont. Nie ma znaczenia czy to zwykłe malowanie kuchni czy generalny remont łazienki. Remont to zawsze wydatek, ale także zmiany, często po prostu konieczne. Taki cel może z powodzeniem zostać zrealizowany, jeśli wszystko dobrze zaplanujemy. A z odpowiednią ekipą żaden remont nie będzie taki straszny, jak mógłby się wydawać.

Będę się zdrowo odżywiać

Typowe postanowienie noworoczne – będę zdrowo jeść, zadbam wreszcie o swój organizm. I jak często kończy się ono na kilku dniach zdrowego odżywiania. Najwyższy czas, by rzeczywiście zadbać o swoje zdrowie. Nie zwlekać ze zmianą nawyków żywieniowych, bo zdrowie ma się tylko jedno. A chyba lepiej zacząć zdrowo żyć, niż ustawić się w długich kolejkach do lekarzy.

Zacznę chodzić na siłownię

Wraz z postanowieniami dotyczącymi zdrowego odżywiania w grę wchodzi siłownia. Ile takich tekstów słyszeliście? Zapewne sporo, a być może sami też to sobie obiecywaliście. Nowy początek to dobra okazja by zacząć chodzi na siłownię, biegać czy grać w siatkówkę. Opcji jest mnóstwo, ale potrzebna jest wytrwałość i silna wola.

Będę więcej czytać

więcej czytaćWydawnictwa wciąż wypuszczają na rynek nowe książki, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w nowym roku więcej czytać. A to można robić wszędzie – w drodze do pracy metrem czy autobusem, w kolejce do dentysty czy podczas przerwy w pracy. Czytanie wzbogaca pod wieloma względami, więc takie postanowienie koniecznie trzeba wdrożyć w życie.

Jakie macie postanowienia noworoczne?

Katarzyna Antos

Komentarze (5)

pati25

5 lat temu

Ja nie robię postanowień.Nie zawsze udaje nam się je dotrzymać więc po co.Książek czytam mnóstwo,na siłownię nie chodzę bo lubię ćwiczyć w domu.A remont-planuję cyklinowanie parkietu.

linea

5 lat temu

Ja w tym roku przeczytałam zdecydowanie mniej książek niż rok temu, więc na przyszły rok postanawiam poprawę. Już nawet czekam na kilka wygranych książek i nie wiem czy w tym roku uda mi się do nich zabrać 🙂 Więc pewnie zacznę je czytać od stycznia.

Remont też planuję, ponieważ planuję przeprowadzkę, jeśli znajdziemy odpowiednie mieszkanie.

Na siłownię może chodziła nie będę , ale obiecuję sobie zabrać się za ćwiczenia 🙂 Może biegi 🙂

    ewalub

    5 lat temu

    Życzę wytrwałości w dążeniu do realizacji postanowień 🙂

ewalub

5 lat temu

No może – będę się zdrowiej odżywiać. Chyba tylko to postanowienie mogłoby mnie dotyczyć,

Zostaw komentarz