Uroda

Cudowny Aloes – zatrzymaj czas!

aloesowe

Ozdobna roślina o cennych walorach leczniczych – to właśnie aloes! W jego liściach zawarty jest miąższ bogaty w szereg witamin, soli mineralnych, kwasów organicznych i innych prozdrowotnych substancji, które wykazują wiele pomagających i kojących właściwości – np. przeciwzapalnych i wzmacniających. Sprawdź, jak możesz wykorzystać jego zdrowiodajne właściwości!

Cenne zielone liście

Do dwóch najpopularniejszych rodzajów aloesu zalicza się aloes drzewiasty i aloes zwyczajny. Wartość tych roślin ukryta jest w ich mięsistych liściach, które gromadzą w sobie cały szereg korzystnych substancji. W aloesie znajdują się m.in. witaminy (A, C, E, z grupy B), sole mineralne (fosfor, siarka, cynk, miedź, molibden, wapń, potas), kwasy organiczne (cynamonowy, bursztynowy), glikoproteidy, wielocukry oraz stymulatory biogenne.

Bogactwo tych związków powoduje, że miąższ i zawarty w nim sok wykorzystywany jest do tworzenia preparatów służących do: leczenie stanów zapalnych (jamy ustnej, gardła, skóry), wzmacniania włosów i skóry, poprawienia funkcjonowania układu pokarmowego czy wzmocnienia układu odpornościowego. Aloes jest rośliną, która nigdy się nie starzeje. Może dlatego w starożytności utożsamiano ją z możliwością zachowania młodego wyglądu – słusznie !

Aloes dba o piękno ciała. Roślina ta pozwala również naturalnie i kompleksowo zadbać o organizm – i co najważniejsze – jest dziełem natury, znanym i powszechnie stosowanym od tysiącleci.

Cukierki aloesowe z trawą cytrynową

Przyjemna forma podania

Aby skorzystać z drogocennych właściwości tej rośliny na szczęście nie trzeba jej hodować. Można wybrać gotową i przyjemną dla siebie formę podania, np. w postaci cukierków aloesowych z ekstraktem z tej rośliny – cenionej marki Reutter. Oprócz zdrowiodajnego aloesu, znajduje się w nich trawa cytrynowa, która wspiera regenerację ciała i dba o młody wygląd cery. Poręczne opakowanie sprawia, że możemy je mieć zawsze przy sobie. Produkt ten jest najwyższej jakości, tworzony od lat z tradycji oraz z przekonania o potrzebie zapewnienia na rynku dobrych, sprawdzonych produktów.

cukierki aloesowe z trawą cytrynową

Skorzystaj z mocy aloesu

Aloes oferuje całą gamę korzyści, z których warto czerpać w trosce o swoje zdrowie i wygląd. Dobro natury zamknięte w dobroczynnych Cukierkach Aloesowych z trawą cytrynową marki Reutter wspiera nasz organizm każdego dnia. Produkt oryginalny, produkowany tylko w Niemczech ! Produkty fabryki Reutter to wysokiej klasy niemiecka technologia produkcji !

Są dostępne w aptekach i sklepach med.-zielarskich.

Komentarze (9)

marija

6 miesięcy temu

Nie wiedziałam, że aloes jest tak pomocny przy stanach zapalnych gardła. To dla mnie cenna informacja.

thalia

6 miesięcy temu

Tyle zdrowia w jednych cukierkach:)

ada_g

6 miesięcy temu

Na moje biedne gardziołko taki aloes byłby wskazany.

jana

6 miesięcy temu

Ten produkt ma zachęcającą formę podania.

olina

6 miesięcy temu

Nie wiedziałam, że aloes zawiera tyle minerałów:)

jasia

6 miesięcy temu

Forma cukierków to niewątpliwie przyjemna forma podania:)

tosia

6 miesięcy temu

Zawsze wiedziałam, że aloes jest zdrowy, ale nie sądziłam, że aż tak:)

julitta

6 miesięcy temu

Aloes to bogactwo dobroczynnych substancji o działaniu prozdrowotnym:)

janina

6 miesięcy temu

Nie wiedziałam, że aloes wzmacnia włosy i skórę. To ciekawa informacja:)

Zostaw komentarz