Najnowsze Poradniki Styl życia

Co zrobić, by oczarować faceta?

oczarować faceta

Najtrudniej zrobić wrażenie na nieznajomej osobie? Nie do końca, o ile wiemy, jak zagadać, o co zapytać, by zainteresować sobą drugą osobę, zwłaszcza mężczyznę. Co zrobić, by oczarować faceta? Wykorzystać sprawdzone i co najważniejsze skuteczne sposoby!

Zapytaj o drogę, nawet jeśli dobrze ją znasz

Co ci szkodzi poudawać, że nie wiesz dokąd iść, szukasz danego miejsca, albo niezbyt dobrze orientujesz się w terenie danej dzielnicy? Najprostszym sposobem na zagadanie do obcej osoby jest zapytanie o godzinę lub o drogę. Pytanie o godzinę może wydać się w dzisiejszych czasach smartfonów nieco dziwne, dlatego my stawiamy na drogę. W końcu nie musisz mieć dostępu do sieci, by sprawdzić mapę w Internecie. Zapytaj o drogę, nawet jeśli dobrze ją znasz. A nóż zaczepiony przystojniak będzie na tyle chętny, by osobiście zaprowadzić cię do celu twojej wędrówki? Rozejrzyj się dokładnie i uderzaj z pytaniem. Uprzejmy mężczyzna na pewno wskaże ci właściwą drogę. Kto wie, może właśnie to jedno pytanie połączy wasze ścieżki.

Nie bądź śmieszna, bądź zabawna

Poczucie humoru jest jak makijaż. Można z nim przesadzić, a niektórzy kompletnie o nim zapominają i nie wykorzystują jego wielkiego potencjału. Zmień to i zacznij być zabawna. Nie śmieszna. Porzuć głupie teksty, suchary, których wszyscy wokół mają dość. Staraj się być naturalnie zabawną kobietą, z poczuciem humoru i dystansem. A ten możesz wykorzystać w sklepie, czy w kolejce do lekarza. Rozładowanie atmosfery żartem czy śmieszną anegdotą to doskonały sposób na przełamanie lodów i poznanie nieznajomych osób. Uśmiech zaraża innych, więc i ty bądź energetycznym wirusem tego świata.

Poproś faceta o radę

Przechadzasz się po galerii handlowej, oglądasz ubrania i dodatki, a na celowniku widzisz przystojnego mężczyznę? Wykorzystaj okazję, nic nie tracisz. Nie wiesz, czy jest singlem, ale co ci szkodzi spróbować. Zapytaj faceta o radę, oni bardzo lubią pomagać kobietom w potrzebie. Powiedź, że szukasz prezentu dla ojca lub brata i potrzebujesz męskie rady. W ten sposób rozpoczniesz rozmowę, a w zamian za pomoc możesz zaproponować kawę czy drinka. Mężczyzna poczuje się ważny i potrzebny, nieświadomie połknie haczyk i będzie tobą oczarowany.

Pochwal to, czym zajmuje się mężczyzna

Faceci bardzo lubią, gdy inni dostrzegają ich ciężką pracę, jaką wykonują. Może to wysokie męskie ego, a może rzeczywiście silna potrzeba pokazania innym, że robią coś ważnego dla świata i społeczności. Mniejsza z tym, możesz to wykorzystać, by oczarować faceta. Jak? Pochwal to, czym się zajmuje. Ma przy sobie książki? Powiedź, że uwielbiasz czytasz i cenisz sobie ludzi, którzy sięgają po literaturę. Facet pracuje na budowie? Pochwal jego mięśnie i ciężką pracę, jaką wykonuje. Dasz się poznać jako kobieta, która potrafi docenić faceta, nie tylko jego wygląd, ale zainteresowania czy umiejętności.

Zwróć uwagę na jego znaki szczególne

co zrobić by oczarować facetaPrzyjrzyj się mężczyźnie. Może ma jakieś znaki szczególne typu tatuaże, a może ich nie widzisz – to także dobry powód do rozmowy. Zapytaj co oznaczają jego tatuaże, dlaczego nosi długie włosy czy ma tak naturalnie błękitne oczy, czy może to soczewki. Takie pytanie może być niebanalnym wstępem do rozmowy, który pozwoli ci oczarować faceta. I nikt na początku nawet nie pomyśli, że to podryw.

Katarzyna Antos

Komentarze (4)

ewalub

3 lata temu

Tak, troszkę flirtu może być, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić, bo może wyjść nienaturalnie.

    ewalub

    3 lata temu

    Mój mąż powiedziałby jeszcze, że trzeba się uśmiechać i nosić długie włosy 🙂

Mindi

3 lata temu

Troszkę flirtu nie zaszkodzi 🙂 Jeśli kobiecie podoba się wolny mężczyzna i jest chemia to same znajdują się słowa i zaciekawione spojrzenia, które ściągają uwagę faceta lub ośmielają nieśmiałego mężczyznę. Ale niektóre kobiety są zamknięte w sobie, więc takie artykuły podpowiedzą im jak uwodzić delikatnie mężczyznę.

Tess

3 lata temu

Najlepiej być sobą bo mężczyźni to od razu wyczuwają. Kiedyś kobiety nie starały się szczególnie o panów a i tak każda znalazła amatora.

Zostaw komentarz