Psychologia

Co zrobić, aby on zaczął zabiegać o twoje zainteresowanie?

Co zrobić, aby on zaczął zabiegać o twoje zainteresowanie

Zakochałaś się i chcesz z nim być. Jednak brakuje ci zaangażowania z jego strony. Boisz się, że twoje uczucie może pozostać nieodwzajemnione. Podpowiadamy, co zrobić, aby on zaczął zabiegać o twoje zainteresowanie.

Olej go

To może wydawać się dziwną radą, ale wiele kobiet popełnia błąd. Pisze, wydzwania za facetem, a ten ma je gdzieś, bo nie lubi łatwych zdobyczy. Jeśli chcesz zyskać w jego oczach, zacznij go olewać. Wówczas poczuje,  że pewna zwierzyna zaczyna mu się oddalać i trzeba ją przy sobie zatrzymać. Nawet jeśli wcześniej przesadzałaś z zaangażowaniem, to sprawa jest do odratowania. Wystarczy teraz dla równowagi trochę go poolewać.

Zabłyśnij wyglądem

Mężczyźni to wzrokowcy, wykorzystaj tę wiedzę w praktyce. Gdy wybierasz się w miejsce, w którym możesz go spotkać, zadbaj o to, aby wyglądać zjawiskowo. Załóż seksowną sukienkę i szpilki, rozpuść włosy i wykonaj staranny, ale nie wulgarny make-up.

Pokaż się z dobrej strony w towarzystwie

Rozmawiaj, żartuj, formułuj mądre i inteligentne wypowiedzi. Mężczyźni w gruncie rzeczy nie szukają głupich kobiet na swoje życiowe partnerki. Zależy im na kobiecej elokwencji i inteligencji.

Bądź doskonałą słuchaczką

Nie ma w tym nic oryginalnego, że każdy człowiek lepiej czuje się w towarzystwie osoby, która umie go wysłuchać. Czuje się wówczas dla niej ważny i wyjątkowy. Dlatego nie mów za dużo o sobie, pozwól jemu mówić, analizuj, wtrącaj swoje pytania. Niech poczuje, że rozmowa z nim po prostu cię intryguje.

Uśmiechaj się

Kobiecy uśmiech ma ogromną moc, o której bardzo często zwyczajnie zapominamy. Tymczasem mężczyzna widząc rozpromienioną twarz kobiety, czuje się sprawcą jej radości, to go dodatkowo nobilituje. Pokaż mu, że jesteś urodzoną optymistką, która uwielbia spędzać czas w jego towarzystwie.

Komplementuj

Mężczyźni też czasem potrzebują komplementów. Nie można wymagać, aby on ciągle się nad tobą rozpływał, podczas gdy ty nie umiesz powiedzieć mu nic miłego. Facet chętnie zwiąże się z kobietą, która go dowartościowuje, mówiąc miłe rzeczy.

Odkładaj seks w czasie

Im później pójdziecie do łóżka, tym lepiej. To twoja karta przetargowa. Odwlekając ten moment w czasie, sprawiasz, że on będzie się o ciebie starał, jeśli mu oczywiście na tobie zależy. Jeśli ceni sobie zaliczanie kobiet, to skupi się na szukaniu innej chętnej.

Nie pokazuj mu, że jest dla ciebie ważny

Jeśli dasz mu swoje serce na dłoni, to przegrasz. On nie może czuć, że jest dla ciebie ważny. Bądź dla niego miła, ale nie pokazuj, że mocno się w niego wkręciłaś. To paradoksalnie zwiększa twoje szanse na sukces.

Wszystko ma swoje granice

Kobiety często popełniają błąd, przesadzając w jedną lub w drugą stronę. Albo latamy za facetem jak za ostatnim przedstawicielem płci przeciwnej, jaki ostał się na tej planecie, albo wiecznie mu odmawiamy i jesteśmy niemiłe.  W obydwu przypadkach jesteśmy skazane na porażkę. Musisz mu czasem okazać odrobinę zainteresowania. Nie ma w tym nic oryginalnego, że człowiek potrzebuje pozytywnego feedbacku, dającego mu nadzieję, że ma szansę odnieść sukces. Z kolei desperacja odpycha, więc bądź ostrożna. Możesz czasem do niego niezobowiązująco napisać, ale nie wyznawaj uczuć jako pierwsza i nie dąż do spotkania za wszelką cenę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *