Seks

Co sprawia, że seks z kobietą jest wyjątkowy?

Co sprawia, że seks z kobietą jest wyjątkowy

Chcesz, aby twój partner postrzegał seks z tobą jako wyjątkowy? Zastanawiasz się, co sprawia, że w pamięci mężczyzn niektóre kobiety zapisują się jako świetne kobiety? Podpowiadamy, co sprawia, że seks z kobietą jest wyjątkowy dla jej faceta.

Kiedy jesteś entuzjastycznie nastawiona

Mężczyźni pozytywnie odbierają seks z kobietą, kiedy tej nie brakuje entuzjazmu. Powinnyśmy pamiętać, że erotyczne igraszki to przede wszystkim dobra zabawa. Dwoje bliskich sobie ludzi spędza ze sobą miło czas, ciesząc się z tego.

Kiedy jesteś wyluzowana

Faceci nie są może tak dobrymi obserwatorami jak kobiety, ale nawet oni potrafią dostrzec, kiedy podczas seksu stajesz się napięta niczym struna i myślami jesteś gdzie indziej. Spróbuj zostawić za sobą wszystkie troski i obowiązki. W sypialni koncentruj się tylko na przyjemności ze zbliżenia.

Kiedy seks jest długi i namiętny

Mężczyźni lubią, gdy nie podchodzisz do seksu jak do kolejnego obowiązku na swojej długiej liście i nie chcesz go tylko odbębnić dla świętego spokoju. Gdy na erotyczne igraszki rezerwujesz dużo czasu i kochasz się z nimi niespiesznie, aczkolwiek namiętnie.

Gdy wykazujesz aktywność

Kobiety bardzo często są wychowywane na uległe. W rezultacie boją się wychodzić z inicjatywą podczas seksu. Tymczasem bardzo ważne jest, aby czasem zamieniać się rolami. Samej inicjować seks, proponować nowe rozwiązania, kupować specjalnie erotyczną bieliznę jako miłą niespodziankę dla swojego partnera.

Gdy nie masz zbyt wygórowanych oczekiwań

Kobiety są coraz bardziej świadome, to dobrze, ale czasem za bardzo sugerujemy się opowieściami koleżanek, powieściami erotycznymi etc., przez co wymagamy od mężczyzn zbyt wiele. Nie chodzi o to, by zgadzać się na byle jaki seks, ale o to, by wykazać się wyrozumiałością. On może nie mieć dość siły, aby utrzymywać cię cały czas w pozycji stojącej. Zawsze możecie to zrobić od tył, znalazłszy wcześniej podpórkę.

Gdy jesteś uśmiechnięta

Pogoda ducha jest zawsze mile widziana, także podczas seksu i po nim. Gdy masz marsową minę, mężczyzna nie wie, czy seks ci się podobał, czy czymś cię nie uraził, czy coś cię bolało podczas zbliżenia. Warto postawić na bezpośrednią komunikację. Jeśli nie jesteś o nic zła, po prostu uśmiechnij się. Masz przecież powód do radości, seks z ukochanym mężczyzną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *