Najnowsze Poradniki

Co kobieta chciałaby dostać na Walentynki?

Walentynki

Jako kobiety najlepiej wiemy, czego chcemy. Może nie we wszystkich kwestiach, ale nie zagłębiajmy się w szczegóły. Skupmy się na święcie zakochanych, które już przed nami. Pewnie niejeden mężczyzna zastanawia się nad tym, co kobieta chciałaby dostać na Walentynki. Postanowiłyśmy ułatwić to zadanie i podać listę naszych wymarzonych prezentów walentynkowych.

Wielki bukiet kwiatów

Wydaje nam się, że takie rzeczy dzieją się tylko w filmach. Kobieta z naręczem pięknych kwiatów, koniecznie róż to obrazek jak z powieści czy komedii romantycznej. Panowie raczej zatrzymują się na etapie co najwyżej jednej róży lub innego kwiatu. A nam marzy się wielki bukiet kwiatów, najlepiej dostarczony przez kuriera pod drzwi domu czy prosto do pracy. Widok koleżanek z biura byłby bezcenny. Kto wie, może warto czekać na 14 lutego i faceta z wielkim bukietem róż.

Biżuteria

Która kobieta nie lubi błyskotek? Ze świecą szukać dam, które nie wzdychają nad wystawami sklepów jubilerskich. I choć obiektem zainteresowania wielu pań jest pierścionek zaręczynowy, wcale nie oczekujemy brylantów ani diamentów. Stylowe kolczyki czy spersonalizowany łańcuszek byłby strzałem w dziesiątkę i prosto w nasze serca. Tak więc panowie, warto obrać kurs na sklep z biżuterią.

Zaproszenie do teatru

Kino bywa nudne i na Walentynki nie jest według nas oryginalnym pomysłem, za to teatr już tak. Zaproszenie do teatru, na ciekawy spektakl to zawsze gwarancja wrażeń. Teatr potrafi zaskoczyć, więc taki prezent na pewno zostanie zapamiętany na długi czas. A Polacy stosunkowo rzadko chodzą do teatru, więc warto to zmienić. Wolne zaproszenie do teatru? Przyjmujemy z wielkim uśmiechem i już nie możemy doczekać się przedstawienia w towarzystwie jakiegoś dżentelmena.

Koronkowa bielizna

Pobudza zmysły, podkreśla kobiecość i jest taka piękna! Koronkowa bielizna to dobry prezent na Walentynki, bo jest nie tylko dla kobiety, ale także dla faceta. Jesteśmy przecież wspaniałomyślne i nie zapominamy o naszych mężczyznach. Nie obrazimy się, kiedy dostaniemy komplet modnej, koronkowej bielizny, w dobrze dobranym rozmiarze. Wręcz przeciwnie, chętnie ją założymy, a może nawet pozwolimy ją z siebie zdjąć…

Prezent niespodzianka

WalentynkiNie ma jak niespodzianki. Zaskakujące, tajemnicze i takie ekscytujące. Idealnie, jeśli facet dokładnie wie, o czym marzy jego kobieta, ale niespodzianki też mogą zrobić ogromne wrażenie, zwłaszcza w Walentynki. Kobiety lubią być zaskakiwane, oczywiście pozytywnie. Już sama myśl o niespodziance wzbudza wielkie emocje. Czekamy zatem na ten niezwykły element zaskoczenia 14 lutego. Czekacie razem z nami?

Katarzyna Antos

Komentarze (9)

pati25

6 lat temu

Kobiety lubią w ten dzień dostawać prezenty.Ale najlepiej chciałyby spędzić ten dzień same ze swoim partnerem.

  linea

  6 lat temu

  Tak, czas spedzony w towarzystwie ukochanej osoby jest chyba nejlepszym prezentem 🙂

Mindi

6 lat temu

Dla mnie zaskoczeniem byłoby gdyby mąż wymyślił coś efektownego, ale raczej na to nie liczę, ciężko mu się było przyzwyczaić do nowego zwyczaju, w którym się nie wychował. Ale na drobiazg w postaci kwiatka lub słodyczy mogę liczyć, a to bardzo miły gest 🙂

  ewalub

  6 lat temu

  To już coś 🙂 Nie trzeba chyba wielkich prezentów, żeby okazać uczucie? Częściej wystarczą małe gesty.

   linea

   6 lat temu

   Te drobne gesty wykonywane na co dzień są najbardziej cenne 🙂

dulcynea

6 lat temu

Z propozycji przedstawionych w artykule , zdecydowanie, wybrałabym bilet do teatru . Bardzo chętnie wspólnie z mężem wyszłabym z domu .

linea

6 lat temu

Miłość powinno się okazywać każdego dnia, a niektórzy przypominaja sobie o tym dopiero w walentynki 🙂
Ale na pewno miło jest taki dzień spędzić inaczej niż zazwyczaj. Ja chetnie wybrałabym sie do kina.
Chociaż już wiem, że walentynki spedzę w restauracji…
Lubię dostawać kwiaty, ale jednak bardziej od kwiatów wolę słodycze 🙂 Biżuterii też nigdy nie mówię nie 🙂

  ewalub

  6 lat temu

  Dla mnie najlepszym prezentem byłoby spędzenie czasu we dwoje, może własnie w jakiś inny sposób, czyli wyjście do kina czy teatru mogłoby być 🙂

   linea

   6 lat temu

   Dokładnie zamiast zastanawiać się nad prezentem warto jest pomysleć nad wspólnym spedzeniem czasu, bez komputera, telefonu… tylko we dwoje.

Zostaw komentarz