Sztuka kobiecej masturbacji

05.10.2012

Komentarzy: 3

Sztuka kobiecej masturbacji

Mamy XXI wiek i kobieca masturbacja przestaje być tematem tabu. Dawniej temat ten w ogóle nie był poruszany, a dziś wręcz przeciwnie – nie tylko się o tym mówi, ale również podaje sposoby na sprawienie sobie jeszcze większej przyjemności.

Zalety masturbacji

Okazuje się, że masturbacja ma swoje zalety. Jedną z nich jest rozładowanie napięcia seksualnego, ale równie ważną zaletą jest to, że kobieta poznaje swoje ciało, wie, co sprawia jej prawdziwą rozkosz i w jaki sposób reaguje na poszczególne bodźce dotykowe.

Dzięki temu kobieta czerpie więcej satysfakcji z seksu ze swoim partnerem, bowiem wie, co sprawia jej przyjemność. Niektóre kobiety jedynie podczas masturbacji osiągają orgazm.

Masturbacja tylko dla samotnych kobiet?

Nic bardziej mylnego! Masturbują się zarówno kobiety wolne, jak i te będące w stałych związkach. Masturbacja nie ma bowiem zastępować wszelkiej aktywności seksualnej, ale raczej ją uzupełniać. Kobieta, która ma spełnione życie seksualne, świetnego partnera spełniającego jej łóżkowe zachcianki i mająca orgazm pochwowy, także może mieć ochotę na samodzielną stymulację.

Zależy to jedynie od tego, czy ma taką potrzebę. Paradoksalnie, to kobiety będące w stałych związkach częściej się masturbują, ponieważ czują się atrakcyjne, a ich seksualność jest rozbudzona.

Sabina Sosnowska

Ocena:
Ocena użytkowników: 4.33/5 Głosów: 6
Twoja ocena:
Przeczytaj też:
Komentarze:
  • KajaB avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    Haha-różowy przyrząd .Obejrzałabym więcej w galerii Dojrzałej Kobiety,bo nigdy nie byłam w sexshopie
  • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    Z artykułu wynika,że masturbacja to nic złego i że ma ona wiele zalet.Dziś mówi się o niej otwarcie a nawet podaje metody
  • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    Dobrze ,że się mówi otwarcie o takich sprawach ,które wszystkich dotyczą ,a każdy się wstydzi o tym mówić ,bo to temat tabu.
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
FacebookTab