Rodzaje gadżetów erotycznych

07.01.2013

Komentarzy: 4

Rodzaje gadżetów erotycznych

Najpopularniejszymi gadżetami dla kobiet są wibratory, w ostatnich jednak latach pojawiają się na rynku nowe produkty tego rodzaju, mające stymulować erogenne miejsca kobiety. Naprawdę jest w czym wybrać...

Korki analne

Korki analne, zwane po angielsku „buttplug” to gadżet „preferencyjny”. Nie każdy gustuje w seksie analnym. Pieszczoty odbytu są nadal tematem tabu i sporo osób nadal czuje się niekomfortowo, kiedy partner lub partnerka zbliża się choćby do tej strefy. Faktycznie jednak więcej w tym temacie zahamowań, niż rzeczywistego braku przyjemności płynącej z tego typu stymulacji.

Niejednokrotnie osoby, które pokonują barierę ciała, oraz dojdą do porozumienia z partnerem w kwestii co ich podnieca i cieszy potrafią czerpać ogromną przyjemność z seksu analnego. Korek służy do tego, by wkładając go do pupy (zatykając ją) mieć dodatkowe uczucie wypełnienia, które działa bardzo stymulująco – dodatkowo odpowiednio ukształtowany dociska ścianę pochwy do penetrującego pochwę członka.

Kulki waginalne

Kulki waginalne w zasadzie służą ćwiczeniom mięśni dna miednicy. To zdecydowanie sprzęt bardziej z okolic rehabilitacji niż erotyki, który ma zastosowanie profilaktyczne i wspomaga leczenie. Jednak nie da się ukryć, kulki dobrze zastosowane potrafią bardzo delikatnie stymulować i podniecać, jeśli jesteśmy w odpowiednim nastroju. Ciężkie kuleczki w środku gadżetu wirują i stymulują wnętrze pochwy podczas ruchu bioder. Założone na randkę czy tańce z ukochanym są świetnym dodatkiem do miłości i doskonałą zabawką dla początkujących.

Anna Moderska

Ocena:
Ocena użytkowników: 4.25/5 Głosów: 8
Twoja ocena:
Przeczytaj też:
Komentarze:
 • karaffka avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  w życiu bym nie powiedziala, zę to są wibratory!!!
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Jest tyle gadżetów,e każda kobieta znajdzie coś dla siebie
 • Danusiate avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Niektóre wyglądają tak interesująco, że można je spokojnie postawić na widocznym miejscu na półce - jako "designerski" gadżet
 • elle@elle avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Nie zdecydowałabym się na erotyczną zabawkę,jest udowodnione naukowo i psychologicznie że orgazm u kobiety rodzi się w mózgu!nie w macicy!
  dlatego jak nie czujemy nic do partnera ,to wszystkie pozycje i zabawki nie dadzą efektu,a przy partnerze gdzie jest zaangażowanie psychiczne i emocjonalne to partner nie musi uciekać się do sztuczek a orgazm będzie na pewno,wiem po sobie! tak samo głupotą jest dla mnie masturbacja,no chyba że ktoś jest narcyzem!
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
FacebookTab