Kobiecy orgazm piersi

17.12.2012

Komentarzy: 3

Kobiecy orgazm piersi

Piersi są atrybutem kobiecości. Mężczyźni szaleją za nimi, ale kobiety nie zawsze doceniają ich rolę w seksie. Czy można osiągnąć orgazm przez pieszczotę samych piersi? Jak tego dokonać?

Wrażliwe sutki

Istnieje wiele typów kobiecych orgazmów. Panie potrafią nie tylko wielokrotnie w ciągu jednego stosunku szczytować, ale także mogą osiągać rozkosz na różne sposoby. Zazwyczaj wiele mówi się o różnicach między orgazmem pochwowym i łechtaczkowym, ale to nie wszystkie wrażliwe miejsca na erotycznej mapie kobiecego ciała, które warto znać. Równie wrażliwe są nasze piersi. A konkretnie – sutki.

Orgazm piersiowy można wywołać przez bardzo intensywną pieszczotę sutków. Niestety, zdarza się to rzadko, dlatego o tej rozkoszy słyszało niewiele pań, a jeszcze mniej kobiet naprawdę ją przeżyło.

Mityczny orgazm

Choć piersi i sutki to strefy bardzo erogenne i wrażliwe na bodźce, rzadko się zdarza by kobiety przeżywały orgazm sutkowy. A jednak jest to możliwe – to nie żadna fantazja! Panie zazwyczaj muszą uczyć się, jak osiągać rozkosz i jaka technika miłosna jest dla nich odpowiednia. Tak samo jest z orgazmem piersi. Do tej sztuki trzeba dojść, a nauka może być usiana wieloma godzinami pieszczot i drażnienia sutków.

M. Witczak

Ocena:
Ocena użytkowników: 5.00/5 Głosów: 1
Twoja ocena:
Przeczytaj też:
Komentarze:
  • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    Wiadomo,że nasze piersi "służą" nie tylko do karmienia dzieciaczków.Ale,że dzięki nim można osiągnąć orgazm...?
  • migotka avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    Słyszałam o tym, choć przyznam, że nigdy orgazmu takiego nie przeżyłam. Chociaz chyba czasem byłam blisko...
  • sahra avatar napisał(a) jakiś czas temu:
    To przykre, że tak wiele z nas tak mało wie o swoim ciele. Czy naprawdę wstydzicie się rozkoszy, która przecież jest tylko szczęściem i nie odbywa się kosztem żadnego innego człowieka.
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
FacebookTab