Gorący Sylwester we dwoje

28.12.2012

Komentarzy: 5

Gorący Sylwester we dwoje

Uroczysty bal, wyjście do eleganckiej restauracji, wypad na narty… Można inaczej. Co powiesz na zaszycie się w domowym zaciszu z ukochanym mężczyzną? Sylwester tylko we dwoje może być równie ekscytujący i wyjątkowy.

Sylwester to huczna noc obchodzona na całym świecie, jako wielkie wydarzenie, symbolizujące wkroczenie w Nowy (oby lepszy) Rok. Fajerwerki, lejący się litrami szampan, uroczyste odliczanie do północy – niektórzy na te wrażenia czekają cały rok. Spotkania towarzyskie, eleganckie bale, domówki z przyjaciółmi, wyjścia na rynek, gdzie czeka nas uliczna impreza sylwestrowa, rodzinny wieczór z telewizorem – jest wiele sposobów na spędzenie tej nocy.

To poniekąd „najbardziej wymuszona impreza na świecie”, ponieważ w powietrzu czuć atmosferę, że koniecznie trzeba coś robić na Sylwestra. Od początku grudnia planuje się tę noc, znajomi nas pytają: „co robisz na Sylwestra?”- trochę głupio jest odpowiedzieć, że nic… Trzeba się ładnie ubrać (z reguły kupić nową kreację), odpowiednio przygotować i… wydać sporo pieniędzy. Sylwestrowa noc w restauracji, czy hotelu to spory wydatek, ceny zorganizowanych imprez zaczynają się od około 400 zł od pary. Najprawdopodobniej, to jedna z najdroższych nocy w naszym życiu!

Ty, On i butelka szampana

Jesteś zmęczona tym całym zamieszaniem wokół Sylwestra? Nie masz ochoty iść na bal ani świętować ze znajomymi? Wcale nie musisz! W tę noc spędź czas tylko ze swoim ukochanym. Przyrządźcie razem coś dobrego do jedzenia (albo je zamówcie, jeśli nie przepadasz za gotowaniem), wypożyczcie ulubiony film na DVD lub posłuchajcie dobrej muzyki, schłodźcie szampana, zapalcie świeczki i świętujcie tylko we dwójkę w zaciszu własnego domu (i łóżka).

Zuzanna Górka

Ocena:
Ocena użytkowników: 5.00/5 Głosów: 4
Twoja ocena:
Przeczytaj też:
Komentarze:
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Każda z osób spędza Sylwestra w różżny sposób.Jednak Sylwwester we dwoje,spędzony z kochaną osobą jest czymś wyjątkowym.Może okazać się wspaniałym przeżyciem
 • drobina avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Sylwestrowa noc we dwoje to jest to! W ten sposób bardzo czesto spędzamy z mężem Sylwestra. Jest super, ale czasami...no właśnie - żeby jeszcze ten telefon z pracy nie dzwonił!!!
 • Mindi avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  W taki uroczy sposób można spędzać Sylwestrową noc ale także inne uroczyste wieczory jak rocznice, imieniny czy urodziny. Bardzo zbliżają takie chwile.
 • Danusiate avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Właśnie takiego sylwestra planujemy i nie zamieniłabym go na żaden wielki bal
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Planujemy Sylwestra w domu ,a gorący może być tylko z powodu kaloryferów
  Normalnie rodzinnie ,tak najlepiej lubimy.
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
FacebookTab